BOZP a PO je povinností jak živnostníků, tak malých firem

BOZP

Už jste určitě slyšeli o bezpečnosti práce a o požární ochraně. Pokud ano, víte, že se jedná o povinnost jak velkých, tak malých firem, jak velkých podnikatelů, tak malých podnikatelů. Nikdo se zkrátka této povinnosti nevyhne, jedná se o oblasti, které je třeba mít vyřešené, jinak hrozí velká pokuta sahající do výše několika set tisíc korun či do výše několika milionů korun. V případě, že doposud nemáte vyřešenou bezpečnost práce ani požární ochranu, je načase zavolat na pomoc odborníky.

To, že nemáte vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu, může být odůvodněné různě. Třeba na to nemáte čas, třeba tomu nerozumíte nebo jste doposud možná nevěděli, že musíte něco takového vyřešené mít. Ať už je důvod jakýkoli, obraťte se na odborníky, kteří vás této povinnosti zbaví.

Raději investujte do odborníků a podnikejte bezpečně, než abyste posléze platili nehorázné podniky, které mohou nejednoho podnikatele dostat do krachu.

Využijte nabídku firmy Extéria

O firmě Extéria jste možná už slyšeli. Jedná se o přední českou firmu poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. A právě tato firma, která se v posledních letech rozrostla také na území Slovenské republiky, nabízí zajímavý produkt, kterým je roční balíček služeb BOZP a PO nazvaný Klídek.

Balíček je nazvaný poměrně trefně, jelikož opravdu budete moct být po celý rok v klidu. Nebudete se muset obávat toho, že vám na dveře zaklepe neohlášená kontrola ze státní správy.

Jak balíček služeb Klídek vypadá?

Jak jsme zmínili, nebudete se muset celý rok starat o nic, co je spjaté s BOZP a PO. Firma Extéria se totiž postará o všechno sama. Vezme si na starost nejen případnou dokumentaci a následnou aktualizaci dokumentace, také bude provádět pravidelné kontroly pracovišť, taktéž nezapomene ani na pravidelná školení.

Balíček služeb BOZP a PO nazvaný Klídek je možné si objednat na webové stránce bezpecnepodnikani.cz.