Jak vyřešit ve firmě bezpečnost práce?

exteria

Bezpečnost práce a požární ochrana – dvě oblasti, o nichž až čtyřicet procent podnikatelů nemá tušení. Na svou nevědomost však mohou doplatit, pokud přijde neohlášená kontrola ze státní správy. Ta totiž může udělit podnikatelům opravdu vysoké pokuty, které mohou sahat až do výše stovek tisíc korun. Menší podnikatele či drobné živnostníky může pokuta dostat do krachu takřka rychlostí blesku, mějte proto vyřešené vše, co vyřešené mít máte.

Samozřejmě se může stát, že na BOZP a PO nebudete mít čas nebo nebudete vědět, co bezpečnost práce a požární ochrana obnáší. S tím mohou pomoct firmy, které se na bezpečnost práce a požární ochranu zaměřují, a že jich není málo.

Pro jakou se rozhodnout?

Díky tomu, že se na trhu vyskytuje stále více firem, které se zaměřují na BOZP a PO, je těžké se rozhodnout pro jednu, do jejíž rukou se vložíme. V současné době se doporučuje nejvíce firma Extéria, která se pyšní kupou kladných hodnocení. Mnohé z nich si můžete přečíst i na internetu. Lidé jsou zkrátka sdílní a rádi nejen chválí, ale také kritizují společnosti, s nimiž přijdou do styku.

Co se týče referencí a recenzí na firmu Extéria, v drtivé většině případů jsou popsány kladné zkušenosti.

Co je nejvíce vyzdvihováno a chváleno?

Nejvíce chválená je zejména telefonická podpora, na kterou se podle slov klientů člověk hned dovolá. Mimo jiné se vyzdvihují i ceny, které jsou nejnižší na trhu. Na kvalitu služeb to ale nemá vliv. Kvalita služeb je opravdu vysoká, stejně jako je vysoká profesionalita, s níž přistupují odborníci z firmy Extéria k jednotlivým klientům. Nezáleží na tom, jestli se jedná o velké podnikatele nebo o drobné živnostníky.

Díky tomu, že firma má pobočky po celé České republice, můžete si zajít pro radu na jakoukoli pobočku. Nemusíte navštěvovat jen tu, na které byla zřízena smlouva.